Charakteristika lyží AK Ski

BLACK PYTHON

Nový klenot extra třídy. Síla, agresivita spojená s mimořádnou elegancí, vše v jednom. Vyrobeno s láskou k detailu v celkovém designu. Ocelové hrany na povrchu lyží zabraňují opotřebení během bočních nárazů. Povrch ELASTAK dává lyžím jedinečný vzhled. Lyže jsou točivé a dynamické. Radost z točivosti a lehkostí lyží na noze se spojuje s dokonalým vedením a stabilitou. Výkon na lyžích je výjimečný.

 

WHITE RED

Lyže WHITE byla kompletně předělána a ýsledkem je WHITE.RED. Měkká a pružná ve flexi, tvrdá a proto velmi reaktivní v torzi. Výsledkem je extrémně hravá supercarvingová lyže s vysoce přesnými vodícími vlastnostmi. Geometrie a tvar lyže dovoluje lyžaři jít rychle do oblouku a umožňuje je měnit bez námahy. Těmto lyžím se daří být velmi stabilní i při velké rychlosti.

 

PINK

Lyže PINK jsou sportovní a zároveň elegantní. Geometrie lyže dovoluje extrémně pestrý styl jízdy. Krátké sjezdy na lyžích fungují dokonale, lyže dovolují oblouky s pružností a bezpečností. Díky povrchu ELASTAK nikdy neztrácejí kontrolu v jízdě i při vyšších rychlostech.

 

PINK SILVER

Lyže PINK.SILVER. mají stejnou geometrii jako lyže PINK.a až na povrch také stejnou konstrukci. Zde ale přichází malý rozdíl. Zatímco PINK. má posazen klasický povrch z přírodního kaučuku, PINK.SILVER. je s novým ELASTAK GII ve stříbrném provedení. Tím se lyže trochu tlumí na tvrdých svazích, zato jim ale dávají  více přímosti a živosti. Drahé dámy, teď máte možnost výběru..!

 

BLACK

BLACK. je naše 100% slalomka. Radikální, přesto stále pod kontrolou, a to i díky povrchu ELASTAK, který absorbuje nárazy. Má ráda těsné zatáčky na tvrdých svazích a zůstává bezpečná a stabilní i při vysokých rychlostech. Díky dobré tvrdosti v ohybu a velmi vyvážené ohybové ose se nechá točit, zatáčet a měnit jízdu jak je sjezdaři právě libo. Lyže BLACK je dokonalý obloukový hrdina.

 

YELLOW

YELLOW znamenají bez kompromisu radikální slalomové závodní lyže. Povrch ELASTAK GII přenáší silové impulsy přímo a bez prodlení na hranu a přesto dává lyži s konstrukcí Světového poháru jedinečné tlumení. Toto tlumení nabízí pouze ELASTAK. Radikální, přímé, agresivní - a přesto klidné,i když budete riskovat. Také nabízíme tyto lyže se závodním vázáním X16 LAB od značky Salomon, což je ideální volba pro závodníka s extra výkonem.

 

ORANGE

Pokud bychom měli popsat ORANGE. dvěma slovy, bylo by to asi správně ”rozradostněné obřačky"! Na lyžích ORANGE.je cítit pod nohama neuvěřitelný klid při vyšších rychlostech a příjemně tlumící efekt ELASTAKU na rozbitém svahu. ORANGE.lyže umí dlouhé oblouky, aniž by se chovaly nervózně, harmonicky koordinovaná ohybová čára umožňuje lyžím snadno tvořit kratší oblouky. Pokud by ORANGE.lyže byly horským kolem, vedly by kategorii Enduro. Všestrannost bez kompromisů!

 

GREEN

Čistě plnokrevná sjezdovka s šířkou více než 80 mm pod vázáním! Společně se svým poloměrem se lyže GREEN. stávají stěžejní sjezdovou hračkou! Jeho šířka vám umožní stát vysoko nad hranami v nejvíce extrémních obloucích a tím umožní  ještě radikálnější sklon. Moderní, široké vedení lyže je u těchto lyží GREEN.předpokladem. Vedle toho široká geometrie lyží přináší navíc ještě plusové body v mokrém a měkkém sněhu. Stačí to vyzkoušet a nechat se tímto “virem nakazit”.

 

GREEN SILVER

GREEN.SILVER. má stejnou geometrii jako lyže GREEN. A až na povrch také stejnou konstrukci. A právě v povrchu je ten malý rozdíl. Zatímco GREEN. má klasický povrchu z přírodního kaučuku,  GREEN.SILVER. pokrývá nový ELASTAK GII ve stříbrném provedení. To na tvrdých svazích tlumí vibrace, ale zároveň to přináší o něco více přímosti a živosti. Make your choice!

 

SUPER MOUNTAIN

Tour

Naše Touringové lyže okouzlují skrze svůj výkon a stabilitu. Prvotřídní konstrukce sendvičového jádra je uzavřena Semi-Cap technologií, která dává lyži dobrou torzní tuhost při zachování nízké hmotností. SUPER MOUNTAIN lyže se chovají velmi toleratně v  jakémkoliv terénu a za jakýchkoliv sněhových podmínek. Ideální lyžování pro každého.

 

LIGHT MASTER

Tour/Freeride

Naše nové freetouringové lyže se nazývají LIGHT MASTER. Tyto lyže mají geometrii BLACK MASTER, ale skrze jejich mnohem lehčí váhu jsou více pohodlnější ve stoupání. Přesto tyto lyže přesvědčí svým klidným chováním ve sjezdu. To dává lyžaři dobrý pocit jistoty a stability. Ideální kombinace pro sjezd a  běh.

 

BLACK MASTER

Freeride

BLACKMASTER je naše freeriderová lyže. Nejenže nás přesvědčí svým jedinečným designem, ale také všestrannými jízdními vlastnostmi v terénu. Čistá radost z jízdy v prašanu, stabilita lyží při sjezdu a maximální bezpečnost i v těch nejstrmějších svazích. Rovněž  jsou to lyže pro ty, kteří jsou i někdy rádi mimo svah.

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím